تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات


برداشت من از یک خبر

  به منظور رفع تعارض منافع در زمان ریاست بر سازمان مهندس فرجزاده ها پروانه اشتغال به کار خود را تسلیم سازمان راه و شهرسازی کرد.

     جناب آقای مهندس فرجزاده ها ریاست محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین با این کار نمادین به همگان به روشنی اعلام میدارد که تابع قانون است و با هرگونه سو استفاده از قدرت و مقام مقابله خواهد کرد ایشان سالها قبل از ریاست سازمان هم از پروانه خود استفاده نکرده بود اما اینک با این عمل و اطلاع رسانی آن به ما این اطمینان را میدهد که در سازمان تحت مدیریت ایشان رانت وجود نخواهد داشت.

     از زمان ریاست مهندس فرجزاده ها تا کنون اقدامات مثبت زیادی در سازمان در جهت شفاف سازی و عدالت را شاهد بودیم که این اقدام نیز گواهی بر صداقت گفتار ایشان است.

     من در سالهای اخیر همواره وظیفه خود میدانستم که هرجایی که شبهه ای از عدم صداقت یا عدم شفافیت در سازمان میبینم تذکر دهم و متاسفانه اقدامی در جهت شفافیت و برطرف کردن شبهات نمیدیدم ولی امروز وظیفه خود میدانم از تلاشهای هیات مدیره فعلی بخصوص ریاست سازمان تشکر نمایم.

    یکی از مشکلات سازمان در گذشته متکی به فرد بودن سازمان و تمرکز قدرت بود و امروز می بینیم بیش از پیش مشارکت در سازمان مورد استفاده قرار میگیرد اعضای هیات مدیره در مسوولیتهای مختلف قرار دارند و در هر روز یکی از عزیزان پاسخگوی مراجعین میباشند.

  البته سایت سازمان نیاز به بروز شدن دارد و هنوز تابلو معرفی پروژه ها که طراحان، ناظران و مجری را معرفی میکند در دستورکار سازمان قرار ندارد که در شفاف سازی و دوری از شبهه رانت بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

   


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : سازمان ,ریاست ,ایشان ,استفاده ,مهندس ,فرجزاده ,مهندس فرجزاده ,هیات مدیره ,شفاف سازی ,ریاست سازمان ,زمان ریاست ,
  برداشت من از یک خبر

تبلیغات


  Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 31 مرداد 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر